22 Eylül - 25 Eylül Hazırlık Maçı Programı

22 Eylül - 25 Eylül Hazırlık Maçı Programı

22 Eylül - 25 Eylül Hazırlık Maçı Programı

22 Eylül Perşembe

18.00 Alibeyköy- Taşlıtarla (Alibeyköy Fuat Çakar Stadı)

20.00 K.Çekmece Ufuk- Sefaköy Kartal ()Yeşilova Kemal Aktaş Stadı

23 Eylül Cuma

15.00 Cankurtaran- Çorluspor 1947 (İBB Yenikapı Spor Tesisleri)

24 Eylül Cumartesi

10.00 Leventspor-Gazi Mahallesi SK (Çilekli)

14.00 Şile- Maltepe Yıldız (Şile Sahası)

14.00 Alibey- İstanbul Kastamonu (İBB Müjdat Gürsu Stadı)

16.00 Albayrak- İstanbul ve Esenyurt Ordu (Albayrak Sahası)

16.00 Çeliktepe- A.Hürriyet (Seyrantepe Stadı)

16.00 Yükselen Mimaroba- B.Çekmece Belediye (Küçükçekmece Stadı)

16.00 Vefa - Bayrampaşa Teknik (İBB Yenikapı Tesisi)

16.00 Sefaköy Kartal- Söğütlüçeşme (Sefaköy Kartal Stadı)

16.30 Silivrispor- Ortaköy

16.30 Merkezefendi-Küçükayasofya (Merkezefendi)

17.00 Dudullu - İnkılapspor (Dudullu Stadı)

17.00 Şile- Maltepe Yıldız (Şile Stadı)

17.00 Feriköy-Altıntepsi(Feriköy) 

17.00 Kulaksız Ok- Cevizlispor (Okmeydanı Fetih)

17.00 Bahçelievler- Tophane Tayfun (Bahçelievler İl Özel İdare)

17.00 Kuruçeşme - Bayburt 1918 FK (Çilekli)

17.00 K.Çekmece Ufuk- Yeşilpınar (Yeşilova Kemal Aktaş Stadı)

17.30 Güzelhisar-Topkapı (Namık Sevik)

18.00 Yeni Yüzyıl - Esenyurt Acar (Mahmutbey Stadı)

19.00 Mimarsinanspor-Küçükköyspor (Mimarsinan)

 

25 Eylül Pazar

12.00 Cankurtaran- K.Çekmece Sinop (İBB Yeni Kapı Stadı)

12.30 Başakşehir Kartal- Merkez Kayaşehir (Şehit Erdem Özçelik Stadı)

15.00 Azimspor-Filizspor (Kanarya)

15.00 Gebzespor - Kartalspor (Gebze Alaattin Kurt Stadı)

16.00 İstanbul Bulancak - Çamlıca (Bağcılar Mahmutbey Stadı)

16.00 Yeşilova Esnaf- K.Çekmece İdman Yurdu (Yeşilova Kemal Aktaş Stadı)

16.00 Karacaköy Belediye- Güzelce (Karacaköy Stadı)

16.00 Sefaköy Kartal- Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları (Sefaköy Kartal Stadı)17.00 Mahmutşevketpaşa-Ferahevler (Yusuf Tunaoğlu)

17.00 Tunusbağı- Pendik Kavakpınar (Beylerbeyi Stadı)

17.00 Başakşehir-Parseller(Şehit Erdem Özçelik) 

17.00 Alibeyköy- Avcılarspor (Alibeyköy Stadı)

17.00 K.Çekmece- Yükselen Mimaroba (K.Çekmece Metin Oktay Stadı)

17.00 Kartaltepe-İstanbul Bafra (İBB Hidayet Türkoğlu)

18.00 Altınyıldız-Neslişah (Mimarsinan)

19.00 Batı Trakyaspor-Malkoçoğluspor (Merkezefendi)

 

26 Eylül Pazartesi
21.00 Altınaslarspor-Fatih Hilalspor (Terazidere N.Uysal)

 

27 Eylül Salı

20.30 Zeytinburnu- İstanbul ve Esenyurt Ordu (Merkezefendi Stadı)



 


 

Share: