Ahmet Şahinoğlu Başakşehirspor İle Sözleşme Yeniledi

Ahmet Şahinoğlu Başakşehirspor İle Sözleşme Yeniledi

Ahmet Şahinoğlu Başakşehirspor İle Sözleşme Yeniledi
Başakşehirspor yeni sezonda transferin gözde isimlerinden, sol kanat oyuncusu Ahmet Şahinoğlu ile anlaşarak takımda kalmasını sağladı.
Yeni sezon için transfer çalışmalarına hız veren Başakşehirspor, Kulüp Başkanı Ahmet Ağırman'ında katıldığı imza törenleri ile adeta şov yaptı.
Başakşehir'de imza Günü
2021 - 2022 futbol sezonunda İstanbul Süper amatör Lig'de mücadele edecek olan Başakşehir Spor Kulübü, hafta başına gerçekleştirdiği imza törenleri ile amatör camiada gündeme oturdu. İlk olarak iç transferde anlaşma sağlayan ve kalmasını istedikleri futbolcuların tamamına yakını ile anlaşan Başakşehirspor'da imza törenlerine teknik ekibin yanısıra Kulüp Başkanı Ahmet Ağırman'da katıldı. 
Son iki sezondur Başakşehir forması giyen genç oyuncu, oyunda dakika aldığı tüm zamanlarda oynadığı futbol ve attığı gollerle takımın öne çıkan isimleri arasında yer aldı. Genç oyunuc 2019 -2020 futbol sezonunda ilk karşılaşmalarda takımda yer almasına rağmen, sakatlığı sebebi ile sahada dakika bulamamıştı. İlk 3 hafta üst üste kayıplar yaşayan Başakşehir 4. hafta karşılaşmasında Şahinoğlu'nunda kadroya dahil olması ile birlikte adeta farklı bir hüviyete bürünerek üst üste puanları hanesine yazdırmayı başarmıştı. Geçtiğimiz sezonda 21 maçta forma şansı bulan oyuncu 1404 dakika sahaya kalmayı başarmış, kritik maçlarda attığı 7 golle de takımının şampiyonluk yarışının içinde kalmasına katkı sağlamıştı.

 

 


 

Share: