Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde Moral Düzeltti

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde Moral Düzeltti

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde Moral Düzeltti
UEFA Kadın Futbolu Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme müsabakaları grup maçlarında çarşamba günü oynanan maçlarda Pölten karşısında aldığı farklı mağlubiyet sonrasında kötü bir başlangıç yapan Beşiktaş, bugün karşılaştığı Makedon temsilcisi Kamenika Sasa karşısında aldığı 4-0'lık galibiyetle moral düzeltti. Beşiktaş aldığı bu sonuçla grup maçlarını 3. olarak tamamladı.
UEFA Kadın Futbolu Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil eden Beşiktaş 1. eleme turu ilk müsabakasında Avustırya temsilcisi Pölten ile karşılaştı. Bu karşılaşma da sahadan 7-0'lık mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz. 3.'lük karşılaşmasında Juventus karşısında sahadan mağlubiyetle ayrılan Kamenika Sasa ile karşılaştı.
Juventus antrenman sahasında oynana ve ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlanan karşılaşamnın ikinci yarısında Beşiktaş'ın gol ayakları devreye girdi ve temsilcimiz sahadan 4-0 galibiyetle ayrılmayı başardı. Beşiktaş'a galibiyeti getiren goller 57. dakika daYağmur Uraz, 78. dakika da Arzu Karabulut, 88. dakikada Berivan İçen ve 90+3. dakikada Kader Hançar'dan geldi.
Beşiktaş topladığı 3 puan ve -3 avrej ile grubu 3. tamamladı ve şampiyonlar ligine ön eleme turunda veda etti.

 


 

Share: