Erka Akhisar Dağıldı

Erka Akhisar Dağıldı

Erka Akhisar Dağıldı
TFF Bölgesel Amatör Lig 14. grupta Akhisar Demir Spor ismi ile yer alan Bursa temsilcisi Erka Akhisarspor'da futbolcuların büyük çoğunluğu kulübü terk etti. 


Bu sezon 3. lig parolası ile Erka sponsorluğunda yola çıkan ve transfer dönemlerinde adından çokça bahsettiren Bursa temsilcisi, hafta başı sponsoru Erka'nın sponsorluktan çekildiği açıklamasının ardından lisans çıkartmakta dahi zorlandığı bilgisi gelirken, şu ana kadar anlaşma sağlanan, Kamp çalışmalarına katılan futbolcuların lisansını çıkarmayan Akhisar Kulübü'nde futbolcuların başka kulüplerle anlaşarak gittiği ise gelen bilgiler arasında.


Kulüp Satışa Çıktı Ama Alan Yok


Sezonun başlamasına bir hafta kala kriz yaşamaya başlayan kulüp, bu krizden çıkmanın yollarını arıyor. Bursa Süper Amatör Lig takımlarından kulübe talip olsada grupta yer alan diğer Bursa takımlarının gücü, bu anlaşmaya da pek olumlu bakılmamasına neden oluyor. 


Hafta Sonu Kavacık ile oynayacaktı.


TFF Bölgesel Amatör Lig'de bu hafta sonu müsabakalar başlıyor. Hafta sonu Kavacık ile Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı'nda karşılaşacak olan Akhisar Demir Spor'un ne yapacağı muamma, bir mucize yaşanmaz ise büyük ihtimal ilk maça genç takımla çıkması bekleniyor, bekleyip göreceğiz. 


 

 

 

Share: