Orhan Delioğlu

Orhan Delioğlu "Genç oyuncularımıza güveniyoruz"

Orhan Delioğlu "Genç oyuncularımıza güveniyoruz"
İstanbul Süper Amatör Lig Kağıthane temsilcisi Çeliktepe Ümit Spor Teknik Direktörü Orhan Delioğlu takımının oynadığı futboldan memnun olduğunu belirtti. Hazırlık maçlarında kendisi için skorun öneminin olmadığını belirten Delioğlu "Üst üste hazırlık maçları yaparak, ıyuncularımızın birlikte hareket etme kabiliyetlerini geliştirmeye çalışıyoruz. Dün de Şirintepe ile oynadığımız müsabakada bunu başarmaya çalıştık. Güzel maç oldu. Biz hazırlık maçlarında sonuca bakmıyoruz. Bugün daha derli toplu bir oyun ortaya koyduk. Kaleci Oğuzhan ile Mert'i bir kenara bıraktığınızda takımdaki oyuncularımızın yaşları 19 - 20, çok düşük bir yaş ortalamamız var. 
Ligin başlamasına kısa bir süre kaldı. Genç oyuncularımızla lige büyük oranda hazır olduğumuzu düşünüyorum. Sonuç ne olursa olsun, maçımızı izlemeye gelenlere keyif veren, mücadeleci bir futbol izleteceğiz. 
İki seneye yaklaşan bir süredir futbolcularımız spordan ve sahadan uzak kaldılar. Takım içinde aksayan yönlerimiz olsa da, bunu 24 kişilik oyuncu kadromuzun içinde çözeceğiz. Kesinlikle transfer yapmayı düşünmüyoruz. Genç oyuncularımıza güveniyoruz." dedi.

 

 

 

 

 

Share: