Sefaköy Kartal Spor'lu Ferdi Altunel hastaneye kaldırıldı

Sefaköy Kartal Spor'lu Ferdi Altunel hastaneye kaldırıldı

Sefaköy Kartal Spor'lu Ferdi Altunel hastaneye kaldırıldı
Sefaköy Kartal Sahası'nın zemini oyuncuların sağlığını tehdit ediyor. Var olan sahaların zeminleri de içler acısı durumda.
Uzun yıllardır amatör kulüplere hizmet verilmesine rağmen bazı sahaların zeminleri henüz sağlıklı bir şekle getirilmedi. Bunlardan bir tanesi de Sefaköy Kartal Sahası oldu.
Küçükçekmece ilçesi  amatör kulüplerin en fazla faydalandığı Sefaköy Kartal sahasında zemin sorunun devam ederken,hafta sonu Sefaköy Kartalspor sahasında Abidei Hürriyet Spor maçının 60.Dakikasında genç futbolcusu Ferdi Altunel çıktığı hava topunda yere düştüğü anda dizinden sakatlık yaşandı ambulansla Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'ne kaldırılan genç futbolcunun sakalanma sebebinin zeminden kaynaklandığı açıklandı .Ferdi Altunel'in 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıkladı.
Sefaköy Kartal Sahası'’nın zemin çilesi bitmiyor. Sefaköy Kartalspor sahasında Abidei Hürriyet Spor  maç sonrası bir kez daha gündeme gelen sorun nedeniyle yöneticiler ağır şekilde eleştirilirken, futbolcular ve taraftar sorunun bir an önce çözülmesini istiyor.


HABER / Yılmaz AKTEPE

Share: