Tüfad İstanbul'da Kazanan Mehmet Yorulmazlar ve ekibi oldu

Tüfad İstanbul'da Kazanan Mehmet Yorulmazlar ve ekibi oldu

Tüfad İstanbul'da Kazanan Mehmet Yorulmazlar ve ekibi oldu
TÜFAD İStanbul Şubesi Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.  5 Temmuz günü gerçekleşmesi beklenen genel kurul yeterli üye çoğunluğunun sağlanamamsı sebebi ile 12 Temmuz Pazartesi günü Ümraniye Harun Alagaş Tesisleri'nde gerçekleşti. Pandemi kuralları gereği geniş bir salonda gerçekleşen genel kurul 651 üyenin oyları ile tamamlandı. Mehmet Yorulmazlar'ın ilk sırada ismi yazılı olan liste sarı liste, (Rıza Çavuşoğlu) Ahmet Gediz'in ilk sırada adı olan liste beyaz liste olarak seçime katıldılar.
Rıza Çavuşoğlu yine giremedi
İki dönemdir TÜFAD İStanbul Şubesi genel kurulunda aday listesinde birinci sırada yer alan Rıza Çavuşoğlu ekibi ile birlikte salona girmek istedi. İsmi üyeler arasında yer almayan Rıza Çavuşoğlu salona alınmazken, grupta adı delege listesinde olan diğer üyelerin içeri girmesi istendi. Rıza Çavuşoğlu'nun avukatı olaya müdahil olurken, Spor Şube yetkilileri, TÜFAD İstanbul Şube Avukatı ve Rıza Çavuşoğlu'nun avukatının belgelerinin incelenmesi sonucunda Rıza Çavuşoğlu'nun genel kurula giremeyeceği ve listenin değiştirilmesi gerektiği kararı verilince Beyaz listede ilk sırada adı geçen Rıza Çavuşoğlu'nun yerine Ahmet Gediz yazılarak liste divan kuruluna verildi.
Baştan gergin başlayan genel kurul oylamaya geçilmesi sonrasında sakinleşti. Sandıkların tamamının sayılması sonrasında Yorulmaz 405 oy alırken, Ahmet Gediz'in ilk sırada yer aldığı liste 242 oyda kaldı.


 

Share: