Bağcılar Evren İlk Yarı Attı, İkinci Yarı Yattı

Bağcılar Evren İlk Yarı Attı, İkinci Yarı Yattı

Bağcılar Evren İlk Yarı Attı, İkinci Yarı Yattı
Yıldız Kızlar U15 Ligi Cumhuriyet Kupası 1.hafta müsabakaları hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile başladı. İBB Yenikapı 2 nolu sahada oynanan Avrupa Yakası grubu müsabakalarında Bağcılar Evren ile İst. Arma Spor karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Enes Ömer Beşirlioğlu, İslam Tuğrul Yıldırım, Emir Berkay Güldalı hakem üçlüsü yönetti.
Türkiye’deki futbola genç kızlarımızı kazandırma amacı ile www.amatorundunyasi.net, Sportürk Tv ve İdil Ajans’ın işbirliği ile düzenlenen U15 Yıldız Kızlar Cumhuriyet kupası maçında Bağcılar Evren 6-0’lık skor ile Arma Spor’u geride bırakarak ilk hafta 3 puanı hanesine yazdıran taraf oldu.
İLK YARIDA GOL YAĞMURU
Kadın futbolunun köklü ve sürekli kendini geliştiren takımlarından Bağcılar Evren altyapılarda da başarılı performansını devam ettiriyor. U15 Yıldız Kızlar Cumhuriyet kupası 1. hafta müsabakasında İstanbul Arma Spor ile karşılaşan Bağcılar temsilcisi ilk yarıda 1. ve 8. dakika da Zeynep Tekin,  5. dakika da Ebrar Ercan, 19. dakika da Elif Nur Akgün ve ilk yarının son dakikasında Selin Yıldırım'ın golleri ile devre arasına 5-0 fakla girdi.
İkinci yarıda oyuncu değişikliklerine giden Bağcılar Evren takımı bu yarıda 56. dakika da Arjin Turgut ile bir gol daha bularak maçın skorunu belirledi.
BAĞCILAR EVREN 6 - 0 İSTANBUL ARMA