F. Mimarsinan Spor Kulübü’nün kongresi yapıldı

F. Mimarsinan Spor Kulübü’nün kongresi yapıldı

İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından Fatih Mimarsinan Spor Kulübü’nün, tüzük gereği 3 yılda bir yapılması gereken Olağan Genel Kurul toplantısı, üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Lacivert-mavililerin yeni Başkanı oybirliğiyle Yunus Emre Raufoğlu oldu.
Fatih Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde yapılan Kongrenin divan başkanlığına Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceyhan, divan heyetine de Ercan Gündem ve Gökhan Darıcı seçilerek, görevlendirildi. Divan heyetinin seçilmesinin ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden kongrede, Yönetim ve Denetim Kurullarının 2023-2024 yılları faaliyet raporları Genel Kurul üyelerine sunuldu. Yapılan oylamada faaliyet raporları oybirliğiyle kabul edildi. Ardından 2024-2025-2026 yılları için tahmini bütçe raporları ile yeni yönetim ve denetim kurulları üyelerinin seçimi yapıldı.
Divana sunulan tek listede  oybirliğiyle yeniden kulüp yönetim kurulu başkanlığına, Yunus Emre Raufoğlu seçildi. Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine ise Muharrem Burak Çınar, Ömer Pınarlı, Hakan Özelçi, Uğur Onat, Polat Canlı; Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri olarak, Emrah Ekinci, Erol Onat, Ertan Özcan, Fatih Demir, Selim Gençoğlu, Disiplin Kurulu’na Mahmut Gök, Mehmet Ayyıldız, Cihan Yıldız ve Hakan Terzi; Denetim Kurulu’na ise Selahattin Kayhan, Erol Doğu, Hayrettin Yıldız ve Mesut Onat seçildiler.
Kongrede Fatih Mimarsinan Spor Kulübü’nün önceki Başkanı Cihan Kılıçoğlu, Başkan Vekili Günay Girti ve yeni yönetime seçilen Muharrem Burak Çınar birer konuşma yaptılar.
Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceyhan’ın çok başarılı bir şekilde yürüttüğü Kongre birlik-beraberlik havasında geçerken, Kongrenin sonlarına doğru, Cihan Kılıçoğlu, Günay Girti, Altyapı teknik sorumlusu Mehmet Pekiçli, eski Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Çeşmecioğlu ve eski Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Darıcı’ya plaketleri takdim edildi.

ALİ KEMAL DEMİR