GÖKHAN DEMİRCİ A.HİSARINDA GOLLERE DEVAM DEDİ

GÖKHAN DEMİRCİ A.HİSARINDA GOLLERE DEVAM DEDİ

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor iç transfer görüşmeleri kapsamında masaya oturduğu Gökhan Demirci ile yeniden anlaştı.
Boğaziçi ekibinde geride kalan 2023-24 sezonunda rakip fileleri 17 kez havalandıran başarılı forvet yeni sezonda da takımının en büyük silahlarından biri olacak gibi.

İstanbul Amatör Liglerinin en istikrarlı golcülerinden olan Gökhan Demirci ile yeniden anlaşmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Kulüp Başkanı İlker Güner, " Gökhan kardeşimizin takımımıza yaptığı katkılar ortada. İnşallah bu sezon da gollerine devam edecek ve hedefimiz olan TFF Bölgesel Amatör Lig yolunda en önemli isimlerden biri olmayı başaracak " diye konuştu.

Anlaşma sonrası sembolik imza törenine geçilirken A.Hisarı İdmanyurduspor Kulüp Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptanı Murat Dıragumandan yaptığı açıklamada, " Listemizde olan isimler ile görüşmelerimiz ve anlaşmalarımız devam etmekte. Resmiyet kazanan her ismi kamuoyuna paylaşmaya devam edeceğiz. Gökhan Demirci takımda kalmasını istediğimiz bir isim idi, yeniden anlaşmaktan dolayı mutluyuz " dedi.

TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )