GOL DUELLOSUNUN GALİBİ TUZLA SAHİL

GOL DUELLOSUNUN GALİBİ TUZLA SAHİL

GOL DUELLOSUNUN GALİBİ TUZLA SAHİL
U15 Yıldız Kızlar Cumhuriyet Kupası 1. Hafta müsabakasında Arapçeşme ile Tuzla Sahil, İBB Maltepe Stadı’nda karşı karşıya geldi. Müsabakayı Mehmet Can Kızıl, İbrahim Zeydan, Baransel Siyanus hakem üçlüsü yönetti.


Tuzla Sahil Spor 4-3 skor ile sahadan galibiyet ile ayrılarak hanesine 3 puan yazdırmayı başardı.


Karşılaşmaya Arapçeşme ufak bir talihsizlik yaşayarak sol bek mevkisinde yer alan Öznur’un 1.dk da kendi kalesine gol atması sonucu adeta 1-0 geride başladı.  Arapçeşme 14.dk da Aysen Kaya’nın attığı gol ile durumu eşitledi.1-1
Son derece çekişmeli geçen karşılaşmanın 18.dk sında Tuzla Sahil Spor 18.dk da Merve Murat’ın topu filelerde buluşturması sonrası yeniden öne geçmeyi başardı. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. 
Tuzla Sahil 2 -1 Arapçeşme


İkinci yarıda da çekişmeli geçen karşılaşmada 58. dakika da Aleyna KeleşTuzla Sahil'in farkı ikiye çıkaran golüne imza attı.3-1
63. dakika da Merve Murat Tuzla Sahil adına 4. gole imza attı. Müsabaka bu sonuçla bitecek diye beklenirken 69. dakika da Ekin Aydemir ve 70+3. dakika da Aysen Kaya Arapçeşme adına farkı bire indirebilselerde maç sonunda hanesine 3 puanı yazdıran 4-3'lük skorla Tuzla Sahil oldu.