Hasan Tanış

Hasan Tanış "Skor olarak mutlu edici, ancak eksiklerimizi de gördüğümüz bir maç oldu."

Hasan Tanış "Skor olarak mutlu edici, ancak eksiklerimizi de gördüğümüz bir maç oldu."
Sezona 1877 Alemdağ karşısında aldığı farklı galibiyet ile başlayan İstanbul Gümüşhane Spor'da ilk haftadan liderlik koltuğuna oturmanın keyfi var. Mütevazi kişiliği ve çalışkanlığı ile spor camiasının sevilen teknik adamları içerisinde yer alan İstanbul Gümüşhanespor Teknik Direktörü Hasan Tanış ile maç sonrasında bir değerlendirme sohbeti gerçekleştirdik. Futbolun kazananının her zaman son düdükte belirlendiğini belirten Tanış, bu sezon inşallah arzuladıkları hedeflerine ulaşacaklarının altını çizerken sözlerine şöyle devam etti. 
Tanış "Bu sezona genç oyuncularımızın yanına son sezonlarını iyi geçiren kaliteli abiler ekleyerek başladık.Amacımız göze hoş gelen mücadele gücü yüksek,keyif veren üretken olan ekip izlettirmekti. 

Hazırlık maçlarında bunu bölüm bölüm göstermiştik. 
Sezonun ilk maçında ise kendi saha ve seyircimiz önünde 1877 Alemdag spor karşısında. Arzulayan,mücadele eden ve doğru oyun ortaya koymak için sahaya çıktık. 
İlk 15 dakikada İlk maçın panigi ve kendi kalemize attığımız golle 1-0 mağlup duruma düşsekte, rakibe oranla daha hazır ve kaliteli isimlerimiz ile pozisyonlar ve akabinde goller bularak sahadan 6-1 lik sonuçla ayrıldık. 
İlk maç için mutlu eden,ilerisi adına eksik yanlarımızı geliştirecegimiz bir müsabaka oldu.
Tüm oyuncularımıza ortaya koydukları mücadele ve kazanma isteği için teşekkür ediyorum. 
1877 Alemdag spora bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum." dedi

Haber / Foto : Hakan Ertürk