HERKES İSTEDİ PENDİK EMEK KAPTI

HERKES İSTEDİ PENDİK EMEK KAPTI

HERKES İSTEDİ PENDİK EMEK KAPTI
Transferde hareketli günler geçiren  Pendik Emekspor da bir bombada Halil İbrahim YONDEMİR oldu. 

Birçok kulübün ilgilendiği, geçen sezon Tuzla Şifasporla şampiyonluk başarısı gösteren ve gol kralı olan Halil İbrahim YONDEMİR transferinde son noktayı Başkan Şafak UÇAK koydu. 
UÇAK yaptığı açıklamada: “Son 4 sezonunda 4 şampiyonluk 2 gol krallığı yaşamış bir oyuncuyu kadromuza kattık. Yönetimimizin listesinde olan teknik ekibimizin de çok istediği bir oyuncuydu. Zaten Selçuk ve Mertcan la güçlü olan forvet hattımızı Halil İbrahim transferiyle daha da güçlendirdik. Halil’e sakatlıksız bol gollü, kariyerine bir şampiyonluk ve gol krallığı daha ekleyeceği bir sezon diliyorum. Transferimiz tekrardan iki tarafada hayırlı olsun”

Teknik sorumlu KARAKAYA: “Geçen sene beraber yol yürüdüğümüz şampiyonluk yaşadığımız gol kralı oyuncumuz Halil İbrahim'i aramızda görmekten mutluluk duyuyorum.
Başkanımız Şafak Uçak, Başkan Yardımcımız Alper İnal'a ve yol arkadaşım dostum Zafer Bulut hocama transferdeki emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Antrenör BULUT: “Kısa sürede iyi bir karakter tanıdım, zaten bizde karakterli oyunculardan oluşan bir takımız. Halil İbrahim neden bizle olmasın dedim, herşey gönlümüzce oldu, şahsen çok mutlu oldum, kendisine şimdiden sonsuz başarılar diliyorum.”

Halil İbrahim YONDEMİR: “Hedefi olan ve bu doğrultuda gerçekten yetenekli ve karakterli oyunculardan oluşan bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Selçuk ve Mertcan’la aramızda tatlı bir rekabet olacak. Üçümüzde takımın kazanması için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. İnanıyorum ki yolun sonuda şampiyonluk olacak. Transferimde emeği geçen başta Başkanımız Şafak UÇAK ve Başkan yardımcımız Alper İNAL olmak üzere Gökhan hocama ve zafer hocama çok teşekkür ederim.”