KARTAL YÜKSEKTEN UÇTU

KARTAL YÜKSEKTEN UÇTU

KARTAL YÜKSEKTEN UÇTU

U15 Yıldız Kızlar Cumhuriyet Kupası 1.hafta Beşiktaş ile Akıncılar, İBB Yenikapı 2 Nolu Spor Tesislerinde karşı karşıya geldi. Müsabakayı Serdar Şahin, Çağrı Çavdar, Berkay Güldalı hakem üçlüsü yönetti.
Genç kızlarımızın Türk futbolunda yer alması ve bu alanda hayallerini, gerçekleştirme amacı taşıyan İdil Ajans www.amatorundunyasi.net ve Sportürk Tv işbirliği ile düzenlenen U15 Yıldız Kızlar Cumhuriyet Kupası'nda ilk hafta Beşiktaş Spor Akıncılar Spor'u 6-0 yenerek sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu. 

Maça etkili ataklarla başlayan Beşiktaş ilk yarıda bulduğu  goller ile skor üstünlüğünü yakaladı. 4.dk da siyahlı-beyazlı ekipte Elif Saran ağları havalandırarak gol perdesini açtı. Ardından Ecrin Naz Şentürk 14.dkda  Beşiktaş adına 2. gole imza attı. 16.dkda Zeynep Irmak Ölmez ilk yarının skorunu tayin eden golü ağlarla buluşturdu.
BEŞİKTAŞ 3-0 AKINCILAR 


İKİNCİ YARIDA DA AYNI TARİFE 
Beşiktaş ilk yarıdaki etkili oyununu müsabakanın ikinci yarısında da sürdürdü. 60.dk Dilara Su Piliç, 62.dk müsabakaya sonradan dahil olan Büşra Gül ve 70.dk Dilşah Ece Türkoğlu ile 3 gol daha bulan Beşiktaş sahadan 6-0 galibiyet ve 3 puanla ayrıldı.