Mert Çakır Küçüksu Rasathane'ye veda etti

Mert Çakır Küçüksu Rasathane'ye veda etti

İstanbul 2.Amatör Ligi play-off maçıyla sezonu noktalayan Küçüksu Rasathanespor'un başarılı sportif direktörü Mert Çakır, takımdan ayrıldığını duyurdu.
Kuruluşundan, tesisleşmesine kadar büyük özveriyle görev yaptığı Küçüksu Rasathanespor'a veda ettiğini açıklayan Mert Çakır, yayınladığı basın bülteninde;
''Kulübün marka değerini arttırmak adına elimden gelenin fazlasını yaparak çalışmış olduğum, evim gibi gördüğüm, gecemi gündüzüme kattığım, 1 yıllık süreçte 2 altyapı şampiyonluğu ve ilk sezonunda A takım ile play off’a kalma başarışı yaşadığım, Küçüksu Rasathane Spor Kulübü’ndeki görevimden istifa ediyorum. Küçüksu Rasathane Spor’un ismini kısa sürede futbol camiasına duyurup, altyapı ve a takımdaki başarılarıyla adından söz edilen bir kulüp haline getirmeye çalıştık. Burdaki görevimi başarıyla yerine getirmiş olmanın verdiği gurur ve mutlulukla Küçüksu Rasathane Spor Kulübü’ne veda ediyorum. Kendim almış olduğum ayrılık kararı ile ilgili herhangi bir açıklama yapmak istemiyorum'' idadelerini kullandı.