Şampiyon Üsküdar Anadolu'dan Akpolat'a ziyaret

Şampiyon Üsküdar Anadolu'dan Akpolat'a ziyaret

TFF Kadınlar 3.Ligi kupa finalinde Bursa Uludağspor'u 1-0 yenerek 3.Lig şampiyonluk kupasını İstanbul'a ve Üsküdar'a armağan eden Üsküdar Anadolu Spor Kulübü Kadın futbol takımı, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın davetlisi olarak Beşiktaş Belediyesine bir ziyarette bulundu.
Beşiktaş Akatlar semtinde bulunan Sanatçılar Parkında Üsküdar Anadolu Spor Kadın Futbol takımıyla öğlen yemeği yiyen Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, TFF Kadınlar 3.Lig Kupası'nı İstanbul'a getirdikleri için oyuncuları tebrik etti. Oyuncularla sohbet eden Akpolat ve ekibine Üsküdar Anadolu Spor Kulübü Yöneticileri, sıcak ve samimi bir ortam oluşturdukları için teşekkür etti. Ayrıca Üsküdar Anadolu Spor Kulübü Genel Sekreteri Mustafa İslamoğlu, Başkan Rıza Akpolat'a üzerlerinde şampiyon takımın oyuncularının imzası bulunan bir forma hediye etti. Akpolat bu jest üzerine İstanbul'u TFF Kadınlar 3.Liginde en iyi şekilde temsil eden ve başarılı futbollarını şampiyonluk kupasıyla taçlandıran Üsküdar Anadolu Spor Kadın Futbol takımın tüm oyuncularına birer dizüstu bilgisayar hediye ederek, başarılarının devamını diledi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, kişisel Twitter hesabından ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda, ''Üsküdar Anadoluspor kurucuları Kurtuluş Savaşımıza destek vermiş, bir asrı geride bırakmış bir çınar. Güzel İstanbulumuzun hafızasını tutan kulüplerimizden birisi. Kadın futbol takımları, bu yıl 3. Ligi şampiyon tamamladı. Takımla buluştum, başarılarını kutladım'' ifadelerini kullandı.