TUNUSBAĞI DORUK DÖVİZ ALT YAPISI DURMUŞ’A EMANET

TUNUSBAĞI DORUK DÖVİZ ALT YAPISI DURMUŞ’A EMANET

İstanbul 1. Amatör Lig’in ve altyapı liglerinin iddaalı ekiplerinden Tunusbağı Doruk Döviz Spor, tecrübeli Teknik Adam Sabri Durmuş ile anlaştı.
2024-205 sezonunda Tunusbağı Doruk Döviz Spor başarısı için çalışacak olan Sabri Durmuş, son olarak Küçüksu Rasathane Spor’un alt yapı ve A Takım Teknik Direktörlüğü görevini yapmıştı.
Kariyerinde Çengelköy Spor’da Bölgesel Amatör Lig’de A Takım Teknik Direktörlüğü ve Alt yapı Teknik Sorumluluğu, Profesyonel Lig’de Alt yapı Koordinatörlüğü görevlerinde de bulunan Sabri Durmuş, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-18 ve U-19 liglerinde toplam 35 altyapı şampiyonluğu bulunuyor. Durmuş'un ayrıca alt yapı takımlarıyla İstanbul ve Türkiye Şampiyonalarında da önemli başarıları bulunuyor.
Tecrübeli Teknik adam Sabri Durmuş'un Tunusbağı Doruk Döviz Spor, ailesine katılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Tunusbağı Spor Kulübü Başkanı Tansu Açabey, ''Yirmi yılı aşkındır tanıdığım değerli dostum kıymetli abim ve hocam Sabri Durmuş ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağım'' diye konuştu.