Üsküdar Anadolu play-off'a hazır

Üsküdar Anadolu play-off'a hazır

TFF Kadınlar 3.Ligi 14.grubu ilk sırada bitirerek play-off'lara katılmaya hak kazanan Üsküdar Anadolu Spor Kulübü Kadın futbol takımı hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
Sivas grubunda mücadele edecek Üsküdar Anadolu, tam kadro olarak maçların yapılacağı Sivas'a ulaştı. Kadın futbol şube sorumlusu Mustafa Akgün, Genel Sekreter Mustafa İslamoğlu ve Teknik sorumlu Mahmut Muharrem Tanrıverdi ve futbolcuları, EMS Yapı Sivaspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile Teknik direktör Bülent Uygun karşıladı. Üsküdar Anadolu Spor Kulübü yöneticileri, Otyakmaz'a kadın futbolcular tarafından imzalanmış bir forma hediye ederken, Sivasspor başkanı da Süper Lig'de mücadele eden takımın formasını takdim etti. Otyakmaz ve Uygun, Üsküdar Anadolu Spor Kadın futbol takımına play-off'larda başarılar dilerdi.
Yeşil-beyazlılar Sivas grubundaki ilk maçında 14 Mayıs 2024 Salı günü Mardin temsilcisi Ömerlispor ile karşılaşacak. Bu maçtan önce ise İstanbul Küçükköyspor ile Denizli Kaplanlar karşı, karşıya gelecek. Bu iki maçın galibi Sivas grup birinciliği için iki gün sonra karşı, karşıya gelecek. TFF Kadınlar 3.Ligi play-off'larında ayrıca, Kütahya, Ordu, Yozgat, Uşak, Elazığ, Kayseri ve Ankara gruplarında da maçlar yapılacak.